O nas

Euroscalemed sp. z o.o. jest przedstawicielem i autoryzowanym dystrybutorem światowych producentów sprzętu medycznego, reprezentujących najwyższą jakość i najnowocześniejsze technologie. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, nasza oferta jest sukcesywnie rozbudowywana, a gama urządzeń poszerzana z roku na rok.

Stała obserwacja rynku medycznego pozwala nam na oferowanie urządzeń nowoczesnych oraz zaawansowanych technologicznie, które cieszą się popularnością i zaufaniem w całej Europie. Będąc w nieustannym kontakcie z cenionymi producentami urządzeń medycznych oraz z lekarzami proponujemy innowacyjne i praktyczne rozwiązania w zakresie aparatury medycznej do diagnostyki oraz terapii. Kompleksowa oferta zawiera między innymi:

Profesjonalnie doradzamy w zakresie wyposażenia gabinetów lekarskich. Wieloletnie doświadczenie fachowego personelu spółki jak również naszych partnerów handlowych owocuje profesjonalną ofertą, dopasowaną do oczekiwań i potrzeb klienta. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych urządzeń.

Euroscalemed sp. z o.o. jest stałym uczestnikiem zjazdów i targów. Pragniemy być dobrym doradcą i partnerem dla wszystkich placówek Służby Zdrowia, z którymi nawiązaliśmy bądź nawiążemy współpracę. Udoskonalanie poprzez szkolenia oraz codzienną pracę pozwala nam budować nowoczesną firmę, która sprosta wyzwaniom przyszłości.

Zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy licząc na to, że sprzedawane przez nas produkty przyczynią się do podniesienia poziomu technicznego polskich szpitali, zapewnią pacjentom standardy leczenia na najwyższym poziomie, a personelowi medycznemu dadzą komfort pracy i satysfakcję.

Zarząd firmy Euroscalemed sp. z o.o.


Światłoterapia z Waldmannem

  • Waldmann jest znanym na świecie, wiodącym producentem systemów do terapii promieniami UV stosowanych w dermatologii. Proponuje nowoczesne i praktyczne rozwiązania cieszące się dużym zaufaniem wśród lekarzy i pacjentów.
  • Waldmann współpracuje od wielu lat z Phillipsem, gdzie zaopatruje się w lampy do światłoterapii. Wszystkie lampy przed zastosowaniem są testowane pod względem bezpieczeństwa, sprawności i efektywności świecenia. Dostarczony produkt jest zawsze w pełni sprawny i pracuje efektywnie.
  • Stosując systemy do światłoterapii Waldmann uzyskano znakomite wyniki leczenia. Każdy z nowych produktów przed wprowadzeniem do sprzedaży poddawany jest szczegółowym badaniom i testom we współpracy z renomowanymi klinikami chorób skóry.
  • Systemy do światłoterapii Waldmann spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa wyrobów medycznych PN – EN 60601-1 oraz kompatybilności elektromagnetycznej PN-EN 60601-1-2, co potwierdzają stosowne deklaracje CE.
  • Systemy do światłoterapii Waldmann to gwarancja bezpieczeństwa, niezawodności i efektywności terapii.